streda 23. júla 2014

Koncertný júl ako z najdivokejších snov

Tri týždne ubehli ako voda a my sme sa nadobro odmlčali ešte predtým, ako sme vôbec začali. A má to jeden veľmi poetický dôvod. Lietali sme totiž z jedného koncertu na druhý. Začali sme Macklemorom (s Ellie Goulding), pokračovali sme s Arctic Monkeys a tento víkend sme to zabili festivalovým šialenstvom menom Longitude, kde sme zatrsali na takých interpretov ako Rudimental, Bastille, George Ezra, Massive Attack... No a tak.


Každému už asi došlo, že času bolo málo a ten, čo bol, ten sme prespali, lebo šak... Treba aj dospať, aby sme vedeli fungovať ďalej. Čerešničkou na vrchu tohto celého úžasného zákusku je to, že sme za to všetko dostali zaplatené cez 300 eur. Takže máme konečne peniaze na cestu domov a ešte aj na shoppingy, alkoholové opojenie a podobné srandy, ktoré k letu patria. Momentálne pijeme mojito, sedíme na dvore v plavkách a čumíme do kníh. Keď toto nie je leto snov, tak už neviem čo. Ešte jede deň ako tento, aby sme vstali skôr, vytrepali sa na pláž a zaplávali si v mori. Lebo veď sme v Írsku! (Aj keď dnešný deň je skôr ako vystrihnutý z dovolenkového katalógu zameraného na stredozemného more.) ;)A keď už som takto pozitívne naladená, nedá mi ešte nespomenúť tú... tú... Nádheru čo chodí nonstop po Dublinských uliciach. A nemyslím tým nás, aj keď my sa iste do tejto kategórie radíme tiež. :D Tu je to totiž jeden sexy chlap na druhom. Bez debaty je toto najpríťažlíejšia krajina sveta. A keďže obe ešte k tomu aj letíme na severanov, je s nami amen. Metaphorically and literally. A-M-E-N (čítaj: ejmen)


Keďže sme boli tak veľmi vyťažené, zabaviť sme sa ešte veľmi nestihli, aj keď sa v podstate zabávame nonstop. Hladinu alkoholu v krvi si síce udržiavamé pomerne konštantnú, no chcelo by to ešte toho sexy íra, aby to bolo celé dokonalé. A aj to bude. Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že už tento piatok. *excited*

See you later! :-*
xoxo


.Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára